Hotel Korona

4

Położony w samym sercu miasta Słubice Hotel Korona oferuje wszystkie najważniejsze atrakcje na wyciągnięcie ręki. Szeroki wybór udogodnień i usług oferowanych w tym hotelu zapewnia idealne warunki do wypoczynku. Goście hotelu mogą korzystać z takich udogodnień jak darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach, całodobowa recepcja, ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie, przechowalnia bagażu, parking. Na wyposażeniu niektórych pokoi znajdziemy tu takie udogodnienia jak ogrzewanie, pobudka na życzenie, biurko, wygłuszenie, budzik. Goście znajda tu dla siebie takie atrakcje jak pole golfowe (w promieniu 3 km) , które zapewnią im rozrywkę przed zasłużonym wypoczynkiem. Przyjazna atmosfera i pomocna obsługa to tylko niektóre z zalet Hotel Korona.

Zobacz więcej informacji na temat: Hotel Korona , znajdziesz też informacje na temat atrakcji dla rodzin z dziećmi w okolicy.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Your message was successfully sent!


An error occurred! Please check your inputs.

Your name: Your E-mail (required): Subject: E-mail body: